Оренда офісу / Зняти офіс з меблями в Києві

Зняти офіс в центрі Києва

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Від умов праці, а саме, зручності робочого місця, залежить продуктивність співробітників. Тому раціональний вибір офісу під оренду для компанії вважається запорукою ефективної та прибуткової діяльності.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Від умов праці, а саме, зручності робочого місця, залежить продуктивність співробітників. Тому раціональний вибір офісу під оренду для компанії вважається запорукою ефективної та прибуткової діяльності. Якщо вам потрібно зняти офіс в Києві під тур агентство, приватний кабінет, інтернет-магазин, салон краси чи інші види бізнесу, в бізнес-центрі на Солом’янській площі знайдеться відповідний варіант.

Як обрати офіс для оренди?

Обираючи приміщення під оренду офісу, треба враховувати наступні критерії:

– тип офісу – back, front;
– потрібна конфігурація – open space, класичне чи змішане планування;
– необхідна площа за кількістю працівників та відвідувачів;
– розташування офісу та інфраструктура будівлі.

Бек-офіс розрахований лише на персонал компанії, фронт-офіс організують, коли бізнес передбачає регулярні візити клієнтів. Конфігурація приміщень для цих двох різновидів діяльності має відрізнятись. Наприклад, для IT-компанії чи кол-центру кращим варіантом буде оренда офісу в БЦ Києва по типу open space, де команда працює разом в одному великому приміщенні, а робочі місця розділені лише перегородками.

Для туристичного напряму, компанії, що займається нерухомістю та приймає в офісі клієнтів, краще зняти офіс недорого класичного типу с розділенням на кабінети. Це дозволить створити потрібний рівень приватності та конфіденційності, приймати кожного клієнта в окремому кабінеті. Для інших видів бізнесу, наприклад, фінансових установ, банків, потрібно зняти офіс в Києві змішаного типу, де частково є загальний робочий простір, а інша частина площі відведена під кабінети та допоміжні кімнати.

Щодо площі, її розраховують, виходячи з 6 кв.м. на кожного працівника офісу. Якщо компанія буде зростати, краще одразу взяти в оренду офіс з запасом 15-20% площі, щоб потім знову не переїжджати. Також має значення поверх розташування: якщо планується прийом відвідувачів, задля їх комфорту обирають нижні поверхи. Для працівників більш важливіша розвинута інфраструктура будівлі – наявність їдальні, вбиральні та місць відпочинку.

Переваги оренди офісу в бізнес-центрі Києва

Обираючи офіс, слід приділити увагу й зовнішньому вигляду будівлі, де він буде розташований, тому що це напряму вплине на репутацію фірми. Оренда кабінету в престижному бізнес-центрі позитивно позначиться на іміджі фірми. Таке приміщення, хоча й коштує недорого, але має представницький вигляд, визиває довіру у партнерів і клієнтів, чого не сказати про оренду звичайної квартири в цокольному поверсі під офіс в жилому будинку.

Оренда офісу Солом’янська площа в сучасному багатоповерховому бізнес-центрі має цілий ряд переваг:

– прохідне місце в самому центрі столиці;
– зручна транспортна розв’язка;
– кондиціонуванні та добре опалювані приміщення;
– охорона, відеоспостереження та сигналізація;
– великі вікна – достатньо світла;
– розвинута інфраструктура.

Є можливість взяти в оренду офіс без ремонту дешево, щоб зробити все в єдиному стилі відповідно до сфери діяльності компанії. Якщо ви не хочете витрачати час на технічні моменти, слід орендувати офіс в Києві з готовим універсальним кабінетним ремонтом, який однаково підійде під різні види діяльності.

Знімати приміщення можна не тільки довгостроково, а й погодинно для проведення семінарів, конференцій чи занять. Серед широкого вибору у сфері оренди приміщень в Києві бізнес-центр є найбільш раціональним поєднанням ціни та якості. Оберіть необхідне за площею, плануванням та станом приміщення під офіс, щоб швидко та без посередників оформити договір та якнайшвидше організувати робочий процес.