Оренда офісу / Зняти комерційну нерухомість

Оренда комерційної нерухомості

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда комерційної нерухомості в Києві на території Солом’янського району дозволить розмістити свій офіс, кабінет, салон чи торговий об’єкт у місці з підвищеною транспортною розв’язкою. Запропоновані приміщення здаються відносно дешево.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда комерційної нерухомості в Києві на території Солом’янського району дозволить розмістити свій офіс, кабінет, салон чи торговий об’єкт у місці з підвищеною транспортною розв’язкою. Запропоновані приміщення здаються відносно дешево. Угода оформляється юридично.

Переваги оренди

Оренда офісу Солом’янська площа має ряд переваг. Ви отримуєте повноцінний об’єкт нежитлового фонду майже в самісінькому центрі столиці за доступною ціною. Середня вартість 1 кв. метра комерційної нерухомості складає всього 10 доларів, оскільки здача відбувається без посередників і суборендодавців.

Переваги оренди:

Солом’янский район (майже центр Києва) забезпечить високий трафік, оскільки на його території знаходяться головний столичний вокзал, аеропорт, висотні житлові забудови та велика кількість інфраструктурних об’єктів;
від бізнес-центру можна однаково з легкістю дістатись центру столиці та околиць;
орендні відносини фіксуються документально, шляхом заключення договору;
зняти офіс в Києві завжди можна недорого;
район вважається тихим, тому ідеально підійде для бізнесу з оформлення документів, надання послуг сфери рітейл, електронної торгівлі та ІТ-проектів.
Оренда комерційної нерухомості в Києві — правильне рішення! Шалений ритм столиці і висока кількість жителів Солом’янки забезпечать підвищений потік клієнтів.

Пропозиції бізнес-центру

Вам пропонується комерційна нерухомість середнього класу в одному з бізнес-центрів району. Розвинена інфраструктура і комфортні умови сприятимуть кращому веденню справ, а низькі ціни на об’єкти дозволять знизити витрати операційної діяльності.

Можливі пропозиції:

приміщення різної квадратури — до 200 кв. м;
кімнати з внутрішнім оздобленням і офіси без ремонту;
здача об’єктів — погодинно, на добу, місяць чи навіть рік (довгостроково);
невеликі кабінети площею до 20 кв. м.
Відбувається не просто оренда приміщень Київ, а здача готових об’єктів комерційної нерухомості з додатковим набором опцій (охорона, клінінг, місця для паркування, їдальні, розрахункові пункти). Поблизу бізнес-центру розташовані пошта, кав’ярня, кафе, магазини, банки.

Як заключається угода?

Оренда офісу в БЦ Києва оформлюється юридично. Це означає, що між орендатором і орендодавцем заключається угода і підписується акт приймання-здавання ТМЦ. За бажанням орендатора договір на здачу приміщення в оренду посвідчується нотаріально.

Оренда приміщень Київ передбачає кілька етапів:

Вибір приміщення з каталогу за фото. Уточнення характеристик об’єкту та фінансових моментів.
Безпосередній огляд.
Заключення угоди.
Підписання приймально-здавальницького акту.
Оплата за перший місяць оренди.
Переїзд офісу на нове місце.
Стартаперам, які тестують свій бізнес, рекомендується знімати приміщення на короткий строк (1-3 місяці). Крупним фірмам, які давно функціонують на ринку, доцільно заключати договір на тривалий строк (1-3 року) з фіксацією платні.

Ціни на оренду залежать від багатьох факторів. В першу чергу, вони формуються з урахуванням квадратури приміщення, якості виконаного ремонту та поверховості. Додатково до ціни додаються витрати на прибирання, охорону, паркування та комунальні платежі. У ході індивідуального спілкування з власником клієнт може отримати знижку на орендні платежі.

Незалежно від того, що вас цікавить — оренда кабінету, офісу, торговельного об’єкту чи приміщення сфери громадського харчування, ви можете розраховувати на знижені ціни, юридичне оформлення угоди та додаткові умови для комфортної роботи.

Зв’яжіться з нашим консультантом, і він з радістю відповість на всі питання стосовно оренди приміщень в Солом’янському районі.