Оренда офісу / Зняти кабінет в Києві погодинно

Оренда кабінету в центрі Києва

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

У кожної людини, яка розвиває свою професійну діяльність, з часом виникає потреба в організації самостійного місця праці. Відкриття власного бізнесу дає можливість не залежить від начальства та мати додатково пасивний прибуток.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

У кожної людини, яка розвиває свою професійну діяльність, з часом виникає потреба в організації самостійного місця праці. Відкриття власного бізнесу дає можливість не залежить від начальства та мати додатково пасивний прибуток. Для цього знадобиться Зняти офіс в Києві чи невелике приміщення для початку. Солом’янська площа – ідеальне місце для початку з високою прохідністю, у густонаселеному спальному районі.

Що потрібно враховувати при оренді кабінету в Києві?

Щоб робоче місце було зручним, комфортним для працівників і відвідувачів, оренда кабінету в Києві повинна відбуватись з урахуванням декількох факторів:кількості працівників та загальної площі приміщення під кабінет;
якості та інтенсивності освітлення;
розміщення у будівлі та наявності власного входу;
інфраструктури навколо офісу;
наявності ремонту в кабінеті.
Якщо офіс орендується під одного-двох працівників без прийому відвідувачів, наприклад, для веб-студії, підійде оренда кабінету в Києві з невеликою площею – до 15-20 кв.м. Якщо приміщення орендується під нотаріальну контору чи юридичні консультації з прийомом громадян, необхідна більша площа. Для діяльності, що потребує розміщення спеціального обладнання (фотостудія, салон краси), відповідно, треба ще більше простору та якісне природне і штучне освітлення.

Стосовно розміщення у будівлі також треба орієнтуватися на вид діяльності. Для офісів «open»-формату з прийомом відвідувачів кращим варіантом буде перший поверх та, бажано, самостійний вхід з фасаду. Для закритих кабінетів підійде оренда приміщень Київ на верхніх поверхах, що має нижчу вартість.

З інфраструктурних об’єктів найважливішими для забезпечення комфорту працівників протягом робочого часу є прибирання, кухня-столова, місця для паління та відпочинку. Всі ці потреби задовольняються при оренді офісу в БЦ Києва на Солом’янській площі, що вигідно відрізняє його від комерційної нерухомості в старому фонді за тією ж ціною. Офіс у сучасному бізнес-центрі навіть може коштувати більш дешево у порівнянні з орендою квартири на першому поверхі житлового будинку.

Як орендувати кабінет в бізнес-центрі Києва?

Щоб якнайшвидше зняти комфортний кабінет недорого, достатньо обрати вільне приміщення за площею, плануванням, розташуванням та станом, після чого укласти договір оренди та сплатити зазначену ціну без посередників.Оренда кабінету в Києві в сучасній офісній будівлі має ряд переваг для власників бізнесу:

престижна будівля зі свіжим ремонтом;
світлі кімнати з високими стелями і кондиціюванням;
усе необхідне для забезпечення комфорту співробітників;
розташування на карті – вас легко знайти відвідувачам;
цілодобова охорона – безпека для обладнання і документів.
При оренді кабінету для більшості видів діяльності, буде вигідним взяти приміщення з готовим класичним ремонтом. В інших випадках, коли є необхідність в індивідуальному оформленні, доступні й кабінети без ремонту під чистове покриття. Серед них є приміщення зі звичайним кабінетним плануванням та розділені перегородками для декількох співробітників.

За бажанням орендувати кабінет можна довгостроково з помісячною сплатою або почасово, якщо, наприклад, треба одноразово зібрати віддалених співробітників на нараду чи провести конференцію.

Багатоповерхова вежа представницького вигляду складе враження на клієнтів, забезпечить гарну репутацію бізнесу з самого початку роботи. Розташування на Солом’янській площі дозволить відвідувачам швидко знаходити кабінет, не блукаючи серед житлових будівель. Не варто довго сумніватися, приходьте обирати кабінет вже сьогодні!