Оренда офісу / Зняти офіс в Солом’янському районі

Оренда офісу Солом'янської площі

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Вдало укладена угода з оренди офісу на Солом´янській площі є запорукою половини успіху вашого бізнесу. Адже комерційні приміщення в цьому районі мають вигідне розташування та доступну вартість.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Вдало укладена угода з оренди офісу на Солом´янській площі є запорукою половини успіху вашого бізнесу. Адже комерційні приміщення в цьому районі мають вигідне розташування та доступну вартість. Підійдуть під розміщення безпосередньо співробітників, торгової зони, кав´ярні, салону.

Декілька кроків до оренди приміщень у Києві

Першим завданням для власника бізнесу є чітке визначення бюджету. Це дозволить визначитись з класом офісу та звузити пошуки приміщення за місцем розташування. Наприклад, молодим компаніям брокери не рекомендують звертати увагу на елітні райони в центрі столиці. Квадратні метри тут коштують дорого, а конкуренція занадто велика. Навіть, якщо ви володієте необхідною сумою, експерти радять зекономити та вкласти гроші у розвиток бізнесу.

Оптимальною пропозицією стане оренда офісу на Солом’янській площі:

– ціни на 5-30% дешевше;
– послуги охоронця та прибиральниці більш доступні;
– комунальні витрати дешевше.

Тут знаходяться ділові та торгові центри, де вигідно налаштовувати свій бізнес початківцям і компаніям, що планують розширення. Є необхідна кількість відвідувачів, зручно облаштовані під´їзди, передбачені парковки для співробітників та гостей. Тому, оренда офісу в БЦ Києва буде гарною пропозицією для старту або активного розвитку вже діючого бізнесу. Також функціонує транспортна розв´язка, що теж вважається суттєвим моментом.

Цікаво! Для бізнес центрів ключовим моментом вибору розташування є не присутність сусідів-конкурентів, а популярність певного поверху серед відвідувачів. Тому, в цьому випадку варто проаналізувати активність потоку, а також популярні зони на поверсі (точно не перші та останні кабінети).

Якщо з місцем оренди визначились, тепер можна перейти до визначення розміру приміщення. Для цього існують чіткі розрахунки, які дозволяють не лише розпланувати розташування робочих місць, але й відвести під них певну кількість квадратних метрів. За стандартами, на одного співробітника повинно відводитись мінімум 9,5 м2 території. При цьому враховуються лише габарити робочого столу та крісла. Якщо в комплектації присутня шафа, тумба для оргтехніки, тоді потрібно виділити 120 м2. Отже, перед тим, як зняти офіс в Солом’янському районі, треба визначитись з потрібною площею.

Важливо! Найчастіше угода оренди укладається довгостроково (мінімум на півроку). Тому, в наслідок невірно зроблених підрахунків орендатор буде змушений переплачувати за надлишки території або планувати розташування занадто великої кількості людей (товарів) на маленькій площі. В кожному разі бізнес буде зазнавати збитків.

На який строк можна зняти офіс в Києві

Строки оренди визначаються власниками ТЦ або встановлюються керуючими компаніями. Найчастіше укладається довгострокова угода оренди офісу на Солом´янській площі. Це може бути від півроку до 3 і навіть 5 років з умовою пролонгації. На таких умовах орендують великі приміщення, отримують додаткові знижки за послуги (дисконт може складати 5-10 і навіть 15%).

А от оренда кабінету може становити не більше 2-3 місяців, що вигідно для підприємців приватної практики: лікарів, масажистів, фотографів. Фрілансери взагалі можуть знімати погодинно робоче місце в приміщенні типу open space. Або користуватися окремими кімнатами для перемов під час укладання угоди з партнерами, клієнтами.

Угода без посередників

Вигідніше за все працювати із власниками комерційних приміщень або керуючими компаніями. В цьому випадку оренда обійдеться недорого, а саме приміщення буде відповідати вашому запиту. Також можна обговорити та змінити на свою користь деякі пункти договору. А якщо вам взагалі потрібне приміщення без ремонту (під склад, майстерню), то варіант поторгуватись завжди присутній. В цьому випадку квадратні метри обійдуться дешево, без додаткових витрат.