Про нас

Компанія BEEHIVE готова запропонувати вам те, що ви шукаєте, а саме – недорогі і комфортні офіси в Києві.

Наші Співробітники

Сама будівля знаходиться в районі з відмінною транспортною розв’язкою як для особистого, так і для громадського транспорту, недалеко від Солом’янської площі та м. Вокзальна. Офіси, мають металопластикові вікна та килимове покриття на підлозі, Будівля оснащена пожежним сповіщенням і сигналізацією, розводкою електричних, телефонних та інтернет розеток, ліфтами – 4 шт. (2 вантаж. 2 пасажирських) Є парковка, парковка перед будівлею.

Зв'язатися з нами

Стати партнером

На території бізнес-центру розмістили свої офіси та склади велика кількість різних компаній. Таке оточення і розвинена інфраструктура дозволяє комфортно себе почувати і ефективно вести бізнес будь-якої компанії, що знаходиться всередині нашого бізнес-центру.
Дуже багато сервісів Ви можете отримати всередині бізнес-центру у компаній, які розмістили свої офіси поряд з Вами, що завжди виявляється важливим в повсякденному ділової активності кожної компанії.

  • Взаєморозуміння – ми вникаємо в індивідуальну ситуацію кожного клієнта перш, ніж надати оптимальне для нього рішення.
  • Гнучкість – ми допомагаємо компаніям бути більш адаптивними, креативними і життєздатними в реаліях швидко мінливого зовнішнього середовища.
  • Щирість – ми щирі в своїх переконаннях, що наш успіх нерозривно пов’язаний з успіхами наших клієнтів, і це відбивається на всіх наших рішеннях та діях.
  • Розвиток – ми керуємося принципом постійного вдосконалення себе, бізнес процесів, фізичних атрибутів нашого бізнесу і взаємовідносин з нашим клієнтами.
Написати нам