Оренда офісу / Оренда приміщень недорого

Оренда приміщень в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда приміщень в Києві в одному з бізнес-центрів Солом’янського району вигідна підприємцям із-за підвищеного трафіку, міцної транспортної мережі та низьких витрат. Пропонуються приміщення площею до 300 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда приміщень в Києві в одному з бізнес-центрів Солом’янського району вигідна підприємцям із-за підвищеного трафіку, міцної транспортної мережі та низьких витрат. Пропонуються приміщення площею до 300 кв. м. Середня вартість 1 квадратного метру складає 10 доларів. В обов’язковому порядку заключають договір оренди, а наявне в приміщенні майно здають під опис.

Які приміщення здають в оренду?

Якщо вам потрібна оренда приміщень в Києві, обирайте бізнес-центр на Солом’янської площі. В ньому присутні комерційні об’єкти різного призначення, фасадні приміщення, просторі торгові зали і офіси. Охорона, прибирання, відеоспостереження та обслуговування систем комунікації здійснюється девелопером.

В бізнес центрі ви зможете відкрити:

– студію звукозапису будь-якої квадратури;
– перукарню до 20 кв. м.;
– фотостудію до 30 кв. м.;
– манікюрний кабінет до 10 кв. м.;
– просторий фітнес-клуб;
– швейний цех до 300 кв. м.;
– дитячий клуб до 200 кв. м.;
– торговельну точку до 100 кв. м.

Ціни на об’єкти вказуються за 1 кв. м або за приміщення в цілому. Вони формуються з урахуванням поверховості, типу та площі приміщення, виконаного ремонту, додаткових опцій, запропонованих девелопером. Оренда кабінету, офісу, торгового залу здійснюється без посередників (ріелторів та субарендаторів). Комунальні платежі додаються до основної платні.

Окремі приміщення здаються разом з меблями і обладнанням. Збираєтесь виконувати ремонт своїми силами? Домовтесь з власником про орендні канікули, що дасть змогу компенсувати більшу частину витрат. Обирати приміщення без ремонту вигідно тим, хто планує оформити їх відповідно до концепції своєї фірми.

Вигідність району Солом’янський

Оренда офісу Солом’янська площа в першу чергу вигідна своїм місцерозташуванням. Солом’янський — при центральний район, на території якого знаходяться вокзал «Південний», аеропорт «Жуляни», станції метро та автобусні зупинки. Хоча мікрорайон вважається спальним, завдяки великій кількості багатоповерхівок в ньому формується підвищений трафік.

Ціни на нерухомість Солом’янського району — відносно низькі (в середньому 10 доларів за квадратний метр). З офісу однаково легко дістатись до передмістя і центру столиці. Присутня велика кількість інфраструктурних об’єктів, таких як відділення поштового зв’язку, кав’ярні, кафе, готелі, банки та магазини.

Таким чином, привабливість району для бізнесу втілюється у гарній транспортній розв’язці, підвищеному трафіку та низьких цінах на об’єкти нежитлового фонду.

Етапи співробітництва з девелопером

Оренда приміщень в Києві відбувається шляхом заключення договору (посвідчується нотаріально). Після зняття приміщення ваша фірма отримує юридичну адресу, а ви включаєтесь в список орендаторів. Паралельно з підписанням угоди здійснюється процес передачі майна під опис. Для цього сторони укладають акт приймання-здавання.

Етапи співробітництва:

– Вибір об‘єкту комерційної нерухомості на сайті.
– Погодження фінансових і технічних питань.
– Огляд приміщення.
– Підписання договору оренди, передача товарно-матеріальних цінностей.
– Перерахування орендатором на рахунок бізнес-центру платні за перший місяць користування.
– Переїзд торгової точки чи офісу на нове місце.
– Під час огляду приміщення власник демонструє правовстановлюючі документи, а також технічний паспорт об’єкту. Після підписання договору у орендатора виникає обов’язок — підтримувати приміщення у належному технічному стані.

Якщо ви бажаєте зняти офіс Київ недорого, зв’яжіться з консультантами і дізнайтесь якомога більше інформації про об’єкт.