Оренда офісу / Зняти приміщень вільного призначення в Києві

Оренда приміщень вільного призначення

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда приміщень вільного призначення в бізнес-центрі на Солом’янської площі здійснюється без посередників. Ви можете зняти комерційний об’єкт для реалізації будь-якого бізнесу без внутрішніх ремонтних робіт і систем комунікації.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда приміщень вільного призначення в бізнес-центрі на Солом’янської площі здійснюється без посередників. Ви можете зняти комерційний об’єкт для реалізації будь-якого бізнесу без внутрішніх ремонтних робіт і систем комунікації. Орендатор виконує ремонт за власні кошти. Вартість 1 кв. м. — нижче середнього рівня цін на нерухомість Києва.

Що таке приміщення вільного призначення?

Приміщення вільного призначення — затребувані варіанти об’єктів комерційного характеру. Вони, як правило, мають окремий вхід та панорамні вікна. Можуть бути використані для наступних видів бізнесу:

– торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами;
– спортзалів;
– закладів громадського харчування;
– салонів краси;
– офісів;
– аптек;
– розважальних центрів;
– хостелів.

Оренда приміщень вільного призначення частіше за все відбувається без ремонту. Орендатор самостійно здійснює перепланування, внутрішні оздоблювальні роботи та монтаж обладнання. Вартість ремонтних робіт відшкодовується шляхом надання девелопером орендних канікул (певну кількість місяців орендні платежі не виплачуються).

Привабливість району

Оренда офісу в БЦ Києва в Солом’янському районі — ваше правильне рішення, адже район розташований майже в центрі столиці. Він вважається спальним, тому ідеальний для торгових точок і офісів.

Мікрорайон Солом’янки характеризується гарною транспортною розв’язкою. На його території присутні станції метро, центральний залізничний вокзал, міжнародний аеропорт і велика кількість автобусних зупинок.

Розвинена інфраструктура додає привабливості в плані організації бізнесу. Безліч магазинів, закладів громадського харчування, відділень поштового зв’язку і банків забезпечать підвищений трафік і комфортні умови для ваших співробітників.

Від бізнес-центру, в якому пропонується зняти офіс в Києві, рукою подати до центру. Також ваші клієнти і співробітники зможуть з легкістю добратись до передмістя.

У Солом’янському районі присутня велика кількість багатоповерхівок, кілька бізнес-центрів, розважальних закладів і готелів. Вартість житла і комерційної нерухомості в цьому мікрорайоні відносно низька.

Особливості та етапи оренди

Оренда кабінету, офісу, торгового залу та інших варіантів приміщень вільного призначення може здійснюватися на різний строк, навіть погодинно. Власникам перспективного бізнесу доцільно орендувати приміщення довгостроково. Так вони зможуть домовитись із девелопером про знижку і зафіксувати орендні платежі на тривалий час.

Прибирання приміщень, обслуговування систем комунікації та охорону виконує бызнес-центр. Діє безкоштовна парковка біля центру. Комунальні платежі включаються в щомісячну платню.

Етапи оренди:

– Вибір із запропонованих варіантів: перегляд фото і характеристик об’єкту.
– Огляд приміщень.
– Погодження орендної платні та технічних питань.
– Заключення договору оренди.
– Виконання ремонтних робіт, якщо приміщення без ремонту.
– Оплата орендатором за перший місяць.
– Переїзд на нове місце.

Деякі приміщення вже повністю готові до використання. Вони обладнані необхідною технікою, меблями та декоративними елементами. Мають систему вентиляції, кондиціонування та пожежогасіння.

Одночасно з укладанням договору відбувається передача товарно-матеріальних цінностей під опис. Складають і підписують акт приймання-здавання. Новий орендатор повинен слідкувати за належним технічним станом отриманого приміщення. В іншому випадку на нього чекають штрафні санкції.

Зателефонуйте представникам девелопера і дізнайтесь максимум корисної інформації. Зняти приміщення в оренду без посередників — завжди дешево і зручно!