Оренда офісу / Зняти офіс на годину в Києві

Оренда офісу в Києві погодинно

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Пропонується погодинна оренда офісу в Києві з меблями і обладнанням за низькою ціною. В бізнес-центрі на Солом’янської площі можна дешево зняти приміщення до 300 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Пропонується погодинна оренда офісу в Києві з меблями і обладнанням за низькою ціною. В бізнес-центрі на Солом’янської площі можна дешево зняти приміщення до 300 кв. м. на короткий строк. Оренда офісу в БЦ Києва здійснюється шляхом заключення договору і підписання акту приймання-здавання. Ціни за 1 кв. м. — в середньому 10 доларів.

Привабливість локації

Оренда офісу на годину Київ можлива в елітному бізнес-центрі Солом’янського району. Місце приваблює бізнесменів розгалуженою транспортною мережею, великою кількістю потенційних клієнтів та низькими цінами на нерухомість комерційного призначення.

На території Солом’янського району розташувались міжнародний аеропорт, центральний залізничний вокзал, кілька станцій метрополітену, автобусні зупинки. Крім того, недалеко від району знаходиться центральний автовокзал «Київ» (Голосіївський район). Безліч інфраструктурних об’єктів, таких як банки, заклади громадського харчування, готельно-туристичні комплекси та відділення поштового зв’язку лише грають на руку бізнесменам.

Район вважається тихим, тому що відділений від інших територій шумної столиці залізничними шляхами. Саме тому Зняти офіс в Києві завжди актуально. Ви можете не сумніватися у своєму виборі, адже комфортні умови для вашого бізнесу гарантовані.

Оренда приміщень в Києві на кілька годин недорого

В знятті приміщень погодинно зацікавлені бізнесмени, які планують провести наради, конференції, семінари, тренінги та зустрічі з діловими партнерами в гарно оформленому просторому конференц-залі чи стильному офісі. Об’єкти площею до 300 кв м. здаються разом з меблями і спеціальним обладнанням (холодильниками, кондиціонерами, телевізорами з ЖК монітором чи проекторами). Прийняття майна відбувається під опис, тому в обов’язковому порядку складається акт приймання-здавання.

Запропоновані наступні об’єкти:

– конференц-зали;
– кабінети;
– офіси;
– приміщення з панорамними вікнами і окремим входом;
– об’єкти вільного призначення без ремонту.

Оренда кабінету або офісу здійснюється без посередників. Ви суттєво економите не операційних витратах, адже не будете платити комісійні суб-орендаторам чи ріелторам. Ціна за об’єкт формується з урахуванням поверховості, типу приміщення, ремонту та меблів, які передаються у користування. Після зняття приміщення в оренду відповідальність за технічний стан речей і зали лягає на плечі орендатора.

Орендувати будь-яке приміщення бізнес-центру можна довгостроково на кілька років. Як правило, такий варіант характерний для крупного бізнесу, який давно розвивається. Довгострокова оренда дозволяє отримати знижку з орендної платні і домовитись з власником про фіксацію платежів в договорі на кілька років.

Як здійснюється оренда офісу Солом’янська площа?

Оренда кабінету чи офісу можлива за 1-2 дні. Між сторонами укладається договір. Майно, яке здається разом з приміщенням, передається під опис.

Етапи заключення договору:

– Вибір об’єкта на сайті. Отримання додаткової інформації.
– Огляд приміщення.
– Погодження окремих питань з власником комерційної нерухомості.
– Укладання договору та акту приймання-здавання.
– Оплата орендарем платні.
– Заїзд на нове місце.

Всі об’єкти бізнес-центру перебувають під цілодобовою охороною. Встановлена сучасна система пожежогасіння. Регулярно ведеться відеоспостереження та організована система турнікетів. Поблизу будівлі розташувалась безкоштовна зона для паркування.

Зв’яжіться з менеджерами, і вони з радістю запропонують оптимальний об’єкт комерційної нерухомості для вашого бізнесу та проконсультують з будь-який питань!