Оренда офісу / Оренда приміщення в торговому центрі в Києві

Оренда торгових приміщень в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Вдалий вибір приміщення під магазин є основною складовою частиною успіху в торгівлі. Якщо вас цікавить оренда торгових приміщень в Києві, зверніть увагу на бізнес-центр на Солом’янській площі, що має вигідне розміщення, зручне транспортне сполучення та надає усі умови для комфортної та прибуткової діяльності.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Вдалий вибір приміщення під магазин є основною складовою частиною успіху в торгівлі. Якщо вас цікавить оренда торгових приміщень в Києві, зверніть увагу на бізнес-центр на Солом’янській площі, що має вигідне розміщення, зручне транспортне сполучення та надає усі умови для комфортної та прибуткової діяльності.

Як обрати ідеальне торгове приміщення для оренди?

Для успішного ведення бізнесу важливо не лише вдало підібрати будівлю, а й саме приміщення, яке буде задовольняти потребам покупців і співробітників. Оренда торгових приміщень в Києві починається з визначення цільової аудиторії та бізнес-моделі.

Наприклад, якщо ваш бізнес – аптека, де основний сегмент покупців – хворі та літні люди, приміщення має бути на першому поверсі зі зручними сходами. Якщо це дитячий магазин, він обов’язково повинен бути обладнаний заїздом для колясок. При облаштуванні продуктових маркетів не менш важлива зручна парковка для машин, щоб покупцям не довелося далеко носити тяжкі пакети.

Інші можливі вимоги, які рекомендовано врахувати перед тим, як зняти офіс в Києві:

вітринні вікна, через які товари видно з вулиці;
можливість повісити помітну рекламну вивіску;
бажано стелі не менше трьох метрів у висоту, щоб у приміщенні було достатньо повітря;
наявність системи кондиціювання в літню спеку;
складське приміщення для зберігання товарів.
Оренда торгових приміщень в Києві з вітринними вікнами та можливістю встановити вивіску значно збільшують попит серед покупців, тому що привертають увагу перехожих. Для цього навіть необов’язково обирати перший поверх. Наприклад, для бутику брендового одягу підійде другий чи третій поверх з вивіскою на фасаді, де оренда кабінету коштує недорого порівняно з першим поверхом.

Є фактори, на яких, навпаки, не варто економити. Це площа торгівельного залу, якої повинно бути достатньо для прийому усіх бажаючих. Потрібно враховувати і велику ймовірність зростання попиту та кількості покупців, тож краще обирати торгівельне приміщення з невеликим запасом по площі для того, щоб покупцям було комфортно обирати товар та проходити до каси навіть у період свят, коли найбільший ажіотаж.

Де найвигідніше орендувати торгове приміщення в Києві?

Оренда офісу Солом’янська площа у бізнес-центрі є найбільш розумним варіантом порівняно з квартирами у житлових будинках та невеликими торговими павільйонами на ринках. Головні переваги – це:

помітна багатоповерхова будівля;
сучасний престижний ремонт;
зручний піший і транспортний доступ;
густонаселений спальний район;
широкий вибір приміщень за площею, плануванням та цінами;
можливість оренди довгостроково та погодинно.
Оренда офісу в БЦ Києва під торгівлю можлива з готовим косметичним ремонтом. Якщо товар ексклюзивний і потрібно облаштувати магазин за спеціальним дизайн-проектом, є можливість зняти приміщення без ремонту та повністю оформити на свій лад.

Помітною перевагою оренди в бізнес-центрі є зручна інфраструктура, що забезпечує комфортними умовами праці продавців, а магазин, відповідно, – постійним кадровим складом. Документальне оформлення проходить швидко і без посередників, усі торгівельні приміщення відповідають вимогам пожарної та санітарної безпеки. До того ж коштують приміщення в бізнес-центрі дешево порівняно з самостійними будівлями, що потребують більших витрат на утримання та оформлення.

Зробіть внесок у майбутнє власного бізнесу, – обирайте добре місце для торгівлі в багатоповерховій престижній бізнес-вежі на Солом’янській площі. І безперервний потік покупців для максимального прибутку вам забезпечений!