Оренда офісу / Зняти приміщення під магазин центрі

Оренда приміщення під магазин в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда приміщення під магазин у бізнес-центрі Солом’янського району вигідна всім представникам сфери рітейл. Вам пропонуються приміщення площею до 200 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда приміщення під магазин у бізнес-центрі Солом’янського району вигідна всім представникам сфери рітейл. Вам пропонуються приміщення площею до 200 кв. м. Середня вартість 1 кв. м. складає 10 доларів. В обов’язковому порядку між орендодавцем та орендатором укладається угода.

Типи об’єктів комерційної нерухомості

Оренда приміщень під магазин здійснюється у приміщеннях вільного призначення та фасадного типу. Пропонуються як просторі торговельні зали для магазинів самообслуговування, так і невеличкі приміщення для роздрібної торгівлі непродовольчими товарами. Також можливі оренда офісу в БЦ Києва, оренда кабінету, спортивного залу, закладу громадського харчування.

Особливості приміщень для торгівлі:

– в більшості випадків мають внутрішні оздоблювальні роботи, але можуть здаватись і без ремонту;
– підведені всі необхідні комунікації (опалення, санвузли, витяжки, електрика та інше);
– охорона і прибирання здійснюються за рахунок девелопера;
– можуть здаватись з меблями і деяким механічним торговим обладнанням;
– поблизу бізнес-центру розташована безкоштовна зона для паркування.

Якщо ви приймете рішення недорого орендувати приміщення в бізнес-центрі Солом’янської площі без ремонту, доведеться виконувати внутрішні оздоблювальні роботи за свій рахунок. Більшу частину витрат ви зможете відшкодувати, домовившись з власником про орендні канікули.

Привабливість мікрорайону Солом’янський

Оренда офісу Солом’янська площа цікавить багатьох бізнесменів, адже район характеризується розгалуженою транспортною мережею і підвищеним трафіком клієнтів. На території мікрорайону знаходиться головний вокзал країни — «Південний», тому ваші співробітники з околиць Києва зможуть з легкістю дістатись на роботу і додому.

Переваги мікрорайону:

– можна дешево зняти офіс в Києві, торговий зал, фасадне приміщення чи кабінет;
– не шумний, що забезпечить комфортні умови вашим співробітникам;
– міцна транспортна розв’язка — метро, автобусні зупинки, вокзал і навіть аеропорт міжнародного значення;
– низька конкуренція;
– підвищений трафік клієнтів.

Район розкинувся недалеко від центру столиці і являється спальним. На його території знаходиться безліч багатоповерхівок, тому для представників сфери рітейл оренда приміщень під магазин являється актуальною. Великим попитом будуть користуватись продовольчі і непродовольчі товари, техніка, їжа на виніс. В приміщення фасадного типу також доцільно відкривати салони, кабінети краси, аптеки, відділення зв’язку.

На який час можна зняти торгову залу?

Орендувати приміщення можна як на кілька місяців, так і погодинно. Погодинне зняття об’єктів можливо для наступних цілей: проведення конференцій, нарад, переговорів та для реалізації короткочасних смарт-проектів.

Тим, хто тільки-но розпочинає свою справу, доцільну орендувати приміщення на 1-4 місяці. Якщо бізнес буде неприбутковим, ви з легкістю зможете закрити його з мінімальними фінансовими затратами.

Також можна довгостроково орендувати торгову залу (1-3 роки). Таке рішення актуально для власників бізнесу із прогнозом розвитку «стабільний». Завдяки заключенню договору на тривалий строк ви домовитесь про знижку і зафіксуєте орендні платежі на кілька років.

Якщо вас зацікавила пропозиція девелопера, записуйтесь на огляд об’єкту. Перед підписанням договору власник приміщення надає орендатору всі необхідні документи. Відбувається погодження фінансових та технічних питань. У договорі прописуються права і обов’язки сторін, а також штрафні санкції у разі їх недотримання. Передача матеріальних цінностей відбувається під опис (сторони підписують акт приймання-здавання об’єкту).

Зв’яжіться з консультантом бізнес-центру, і він з радістю відповість на всі ваші питання. Пам’ятайте, здача приміщення без посередників дозволить мінімізувати операційні витрати і підвищити прибутковість бізнесу.