Оренда офісу / Зняти приміщення під кав'ярню Києві

Оренда приміщення під кафе в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда приміщень під кафе в бізнес-центрі Солом’янського району вигідна з точки зору підвищеного трафіку потенційних клієнтів. Пропонуються просторі приміщення цільового і вільного призначення площею до 300 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда приміщень під кафе в бізнес-центрі Солом’янського району вигідна з точки зору підвищеного трафіку потенційних клієнтів. Пропонуються просторі приміщення цільового і вільного призначення площею до 300 кв. м. Їх можна дешево орендувати довгостроково — в середньому за 10 доларів за 1 кв. м.

Оренда приміщень під кафе: як виглядають запропоновані об’єкти?

Оренда приміщень під кафе здійснюється без посередників. Оскільки в цій схемі не приймають участь ріелтоли і суборендатори, ви зможете недорого зняти потрібну залу.

Вашій увазі пропонуються приміщення:

– площею до 300 кв. м.;
– спроектовані спеціально для закладів громадського харчування;
– з внутрішнім оздобленням або без ремонту;
– з меблями, в тому числі для залу відвідувачів;
– які мають підведені системи комунікацій, в тому числі витяжки для кухні;
– зі спеціальним обладнанням.

Прибирання, відеоспостереження, охорону та обслуговування комунікацій здійснює девелопер. Поблизу будівлі бізнес-центру розташована безкоштовна зона для паркування. В кроковій доступності знаходяться банки, термінали, відділення поштового зв’язку.

Оренда офісу Солом’янська площа: перспективи району

Солом’янський район — майже центр столиці. Цей район серед більшості інших адміністративних одиниць Києва відрізняє підвищена транспортна доступність, розвинена інфраструктура та відносно низькі ціни на об’єкти комерційної нерухомості.

Мікрорайон вважається спальним. Він зовсім не шумний, адже відділений від інших частин міста залізничними шляхами. Має велику кількість житлових багатоповерхівок. Саме тому оренда офісу Солом’янська площа — ваше правильне рішення.

До Бізнес центра Beehive однаково легко дістатись з центру і навіть передмістя. На її території розташовані залізничний вокзал, станції метрополітену, автобусні зупинки і навіть міжнародний аеропорт.

Оренда кабінету, офісу, кафе чи торгової точки приваблива своєю ціною. В бізнес центрі вартість 1 кв. м варіюється в діапазоні 10-20 доларів. За приміщення середнього класу майже в самому центрі столиці ця плата вважається низькою.

Як зняти офіс Київ?

Оренда офісу в БЦ Києва може здійснюватися довгостроково. В такому випадку орендатор претендує на знижку орендодавця. Орендна плата буде фіксованою, що дозволить наперед з точністю спрогнозувати розмір орендних платежів та мінімізувати операційні витрати.

Найчастіше девелопер і бізнесмен-орендатор погоджують орендну плату на кілька місяців. Але є випадки, коли підприємцю потрібно зняти офіс на кілька діб чи навіть погодинно (наприклад, для проведення конференцій, нарад, реалізації короткочасних смарт-проектів).

В обов’язковому порядку між орендодавцем та орендатором відбувається заключення угоди. Формат — письмовий. Договір підтверджується нотаріально. Майно, яке передається у користування разом з приміщенням, підлягає опису. В такому випадку між сторонами укладається акт прийому-здачі.

Етапи співробітництва:

– Вибір об’єкту на основі фото і опису, представлених на сайті.
– Погодження технічних і фінансових моментів з власником.
– Огляд приміщення.
– Заключення договору.
– Перерахування орендатором першого платежу згідно з графіком.
– Заїзд у приміщення.

Отримуючи об’єкт в тимчасове користування, орендатор зобов‘язується підтримувати його в належному технічному стані. Нехтування цим правилом призводить до виникнення штрафних санкцій.

Зв’яжіться з експертом, і ви отримаєте детальну консультацію з приводу оренди зали для офісу чи закладу громадського харчування. Спеціаліст допоможе підібрати оптимальне приміщення, яке буде ідеально підходити саме вашому бізнесу.