Оренда офісу / Зняти офіс в Києві з окремим входом

Оренда офісу з окремим входом

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда офісу с окремим входом в Києві здійснюється без посередників. Пропонуються просторі приміщення площею до 200 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда офісу с окремим входом в Києві здійснюється без посередників. Пропонуються просторі приміщення площею до 200 кв. м. Угода між орендодавцем та орендатором укладається письмово та підтверджується нотаріально. Ціни — нижче середнього.

Що представляє собою приміщення для здачі?

Офіси з окремим входом відносяться до фасадних приміщень. В них можна приймати клієнтів та організовувати діяльність з надання послуг чи торгівлі.

Бізнес-центр на Солом’янській прощі пропонує різні приміщення з окремим входом. В оренду здаються наступні об’єкти:

– приміщення площею до 200 кв. м.;
– кабінети чи офіси з внутрішнім оздобленням і без ремонту;
– смарт-офіси до 20 кв. м.;
– об’єкти вільного призначення;
– офіси з меблями, декором та офісною технікою.

Оскільки оренда приміщень Києві відбувається у бізнес-центрі, то питання з приводу забезпечення електрикою, організацією систем вентилювання та пожежогасіння, найму охорони та клінінгових служб вирішує адміністрація закладу. Біля бізнес-центру знаходиться простора парковка.

Ціна на оренду об’єкту вказується за 1 кв. м. на місяць або в цілому за все приміщення. На неї впливає тип зали, наявність ремонту, комунальні платежі і додаткові опції. Якщо ви плануєте довгостроково знімати офіс, можете претендувати на знижку і фіксацію платежів у договорі. Збираєтесь виконувати ремонт своїми силами? Домовтесь із власником про орендні канікули щодо платежів.

Якщо ви бажаєте зняти офіс Києві недорого, зв’яжіться з його власником та погодьте фінансові питання і запишіться на перегляд об’єкту.

Переваги району

Оренда офісу в БЦ Києва здійснюється в Солом’янському районі, який знаходиться майже в центрі столиці і характеризується вдалою транспортною розв’язкою. На його території розташовані головний вокзал «Південний», аеропорт «Жуляни», інфраструктурні об’єкти — відділення поштового зв’язку, ТРЦ, бізнес-центри, спортивні майданчики, заклади громадського харчування, готелі та магазини.

Переваги Бізнес центра:

– підвищений трафік;
– вся необхідна інфраструктура;
– міцна транспортна розв’язка (присутні метро, з/д вокзал, автобусні зупинки та аеропорт міжнародного значення);
– можна дістатись в любий куточок Києва і на його околиці;
– низькі ціни на комерційну нерухомість (в районі оренда офісу з окремим входом в Києві пропонується дешево — в середньому 10 доларів за 1 кв. м.)
Мікрорайон вважається спальним, тому в бізнес-центрі на Солом’янській площі доцільна оренда кабінету чи офісу. Крім того, якщо ви збираєтесь займатись торгівлею чи наданням послуг, конкуренція буде низькою.

Як відбувається оренда?

Зняти торговий зал, офіс чи кабінет можна почасово, на добу, на кілька місяців і навіть років. Якщо розвиток бізнесу характеризується стабільністю, то доцільно орендувати приміщення на кілька років. Почасове знімання здійснюється для проведення переговорів, лекцій та нарад, реалізації короткочасних смарт-проектів.

Між орендодавцем та орендатором укладається угода, яка завіряється у нотаріуса. Процес передачі майна здійснюється за описом. В обов’язковому порядку сторони підписують акт прийому-здачі товарно-матеріальних цінностей. Після цього орендатор може заїжджати в новий офіс.

Перед заключенням угоди ви обираєте об’єкт серед запропонованих, дізнаєтесь детальну інформацію про нього у девелопера і домовляєтесь про огляд приміщення. В ході перемовин вирішуються технічні і фінансові питання. Власник демонструє документи, які посвідчують його право власності на об’єкт.

Зателефонуйте консультанту, і він з радістю відповість на всі ваші питання.