Оренда офісу / Зняти офіс з меблями

Оренда офісу з меблями в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Все частіше оренда офісу з меблями в Києві стає тією пропозицією, без якої не обійтися. Будь-яка установа чи організація, компанія або приватний підприємець потребують робочого простору з усіма зручностями та й з господарськими приміщеннями.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Все частіше оренда офісу з меблями в Києві стає тією пропозицією, без якої не обійтися. Будь-яка установа чи організація, компанія або приватний підприємець потребують робочого простору з усіма зручностями та й з господарськими приміщеннями. Купити окрему будівлю дешево і в центрі складно, тому оренда офісу є ідеальним рішенням для початку.

Офіс в Києві: де починати шукати

Декому вважається, що зняти офіс в Києві легко й зручно, бо пропозиції перевищують попит у багато разів. Це так, але вибір базується на конкретних потребах, які у всіх – різні. І тому те приміщення, яке буде оптимально для приватного нотаріуса не підійде для ландшафтного бюро і так далі.

Кожен орендар шукає оренду кабінету чи офісу без посередників. Ніхто не хоче платити зайві кошти ріелторам або будь-яким посередникам. Пропозиція від власника об’єкту нерухомого майна – ось що цікавить кожного.

Але це – тільки одна опція із багатьох. На рішення по оренда офісу с меблями в Києві впливають такі фактори, як:

– ціна. Для багатьох стартапів демократична сума важливіша будь-яких бажань. А якщо за неї можна скористатися орендою офісу в БЦ Києва недорого, то це найкращий варіант;
– місце розташування. Деякі початківці навіть не мріють про центр з помірними цінами, тому для них важлива геолокація – конкретна станція метро. Це дозволить потенційним клієнтам орендаря швидко та зручно знайти офіс;
– територія для стоянки авто. Ця опція набирає обороти, тому що важлива для власників авто, яких досить багато у Києві;
– наявність дійсно зручних меблів, які необхідні. І це не тільки стільці, столи й крісла, а й стелажі, шафи і таке інше;
– допоміжні приміщення/комунікації/інженерні мережі.

І ось коли орендар знає, що шукати, він обирає найкращу онлайн-площадку для цього!

Допомога професіоналів у виборі офісу з меблями

Онлайн-сервіс допоможе кожному, для кого оренда офісу з меблями в Києві довгостроково або на коротший термін необхідна прямо зараз. На порталі кожен знайде найцікавішим пропозиції, з яких легко обрати ту, яка необхідна.

Бізнес-центр у центрі міста пропонує різноманітні варіанти. Серед них не тільки оренда приміщень в Києві невеликої площі – від 5-10 кв м, але й кабінетів почасово, територій площею в 100-250 кв м без ремонту та інші варіанти.

Все зроблено для людей, тому знайти необхідний офіс можна всього за декілька хвилин. Головне при виборі – знати, що саме потрібно. І тоді затишне приміщення буде знайдено швидко, а ціна послуги приємно здивує.

Офіси в оренду пропонує власник комерційної нерухомості, діє безпосередньо сам, має для укладання договору всі необхідні документи. Тому в сьогодні обраний офіс вже завтра можна заїжджати.

Для вибору достатньо скористатися фільтрами, зручними і зрозумілими навіть малечі. Й знайти приміщення з меблями для свого бізнесу:

– швидко знаючи, що шукаєте:
– обираючи поверх БЦ з урахуванням бажань своїх потенційних клієнтів. Для розважального бізнесу важливі емоції та картинки, тому можна обрати верхні поверхи, для більш ділових зустрічей та пропозицій можна скористатися першими;
– площу офісу та інші опції, тобто наповненість. Все залежить від кількості співробітників та очікуваної кількості потенційний клієнтів;
– не витрачаючись на купівлю меблів та їх доставку;
– резервуючи для свого приміщення кількість міст для авто, наприклад.

Залишилося зовсім мало – зв’язатися з диспетчером та оговорити нюанси. Приїхати на місце можна будь-коли для того, щоб оглянути робочі площі. Вже після цього можна підписувати договір оренди на довгий або короткий строк, заздалегідь плануючи свій бюджет.