Оренда офісу / Офіс центр Київ

Оренда офісу | Київ | центр

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда офісу центр Києва — вдале рішення для більшості видів бізнесу. Підвищений трафік, розгалужена транспортна розв’язка та низькі ціни на нерухомість роблять привабливою пропозицію від бізнес-центру Солом’янської площаді.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда офісу центр Києва — вдале рішення для більшості видів бізнесу. Підвищений трафік, розгалужена транспортна розв’язка та низькі ціни на нерухомість роблять привабливою пропозицію від бізнес-центру Солом’янської площаді. Ви можете дешево зняти офіс Київі без посередників. Середня ціна за 1 кв. м. — 10 доларів.

Оренда офісу центр Києва: пропозиція бізнес-центру Beehive
Оренда офісу на Солом’янській площі від бізнес-центру актуальна для магазинів, закладів громадського харчування, офісів, медичних та косметологічних кабінетів, салонів краси, спортзалів, банків, готелів, хостелів та інших представників сфери рітейл.

Варіанти приміщень, які можна зняти недорого:

– об’єкти вільного призначення;
– фасадні приміщення з окремим входом;
– зали без ремонта та з внутрішніми оздоблювальними роботами;
– приміщення з меблями, обладнанням, системами комунікації та пожежогасіння;
– просторі кабінет та офіс центр Київ;
– торгові приміщення.

На всі ці об’єкти на вимогу орендатора власник пред’являє необхідні документи (правовстановлюючі та технічні). Клінінг, охорона, обслуговування систем та відеоспостереження виконуються девелопером. Біля будинку розташована простора зона для паркування, якою ви і ваші клієнти зможуть користуватись безкоштовно.

Оренда офісу в БЦ Києва: переваги району

Оренда приміщень Києві в бізнес-центрі приваблива тим, що вам не потрібно самостійно наймати прибиральниць, охоронців, ремонтників та інший персонал. Крім того, більшість залів повністю готові до використання, тому не доведеться нести додаткові витрати на ремонт, умеблювання і декорування.

Ще однією перевагою зняття нерухомості від девелопера є вигідне місце розташування. Солом’янський район характеризується підвищеною транспортною доступністю. На його території розташувались станції столичного метрополітену, вокзал, аеропорт, безліч автобусних зупинок.

Солом’янський — спальний район майже в центрі Києва з великою кількістю висотних будівель. Це означає, що на представників сфери рітейл чекає підвищений трафік. Інфраструктурні об’єкти бізнес центра, такі як банки, термінали і відділення поштового зв’язку, дозволять швидко організувати доставку товару чи розрахунки з постачальниками.

Мікрорайон відносно тихий, адже відділений від інших адміністративних одиниць столиці залізничними шляхами. Це означає, що оренда кабінету чи офісу буде доцільною, оскільки працівники зможуть працювати в комфортних, безшумних умовах.

Як зняти в оренду приміщення?

Оренда офісу центр Києва відбувається шляхом укладання договору. Власник демонструє орендатору всі документи на об’єкт. Після оренди ваша фірма отримує юридичну адресу, адже ви матимете статус орендатора.

Етапи співробітництва:

Вибір об’єктів на сайті за фото і описом. Консультування експертів. Підбір приміщення з орієнтацією на ваш бізнес.
Огляд, пред’явлення власником правовстановлюючих та технічних документів.
Погодження фінансових і технічних моментів з девелопером.
Заключення договору та акту приймання-здавання ТМЦ.
Оплата платежів за перший місяць згідно з графіком.
Переїзд на нове місце.
Зняти приміщення можна не тільки помісячно і довгостроково, а й погодинно. Такий варіант підходить тим, хто не знає, де провести ділову зустріч, нараду або конференцію. Довгострокова оренда на 1-3 роки актуальна для бізнесу, який функціонує тривалий час. Заключаючи договір на кілька років, ви фіксуєте орендні платежі та можете отримати знижку від власника.

Звертайтесь за допомогою до консультантів, і вони із задоволенням дадуть відповіді на всі ваші питання!