Оренда офісу / Зняти офіс подобово в Києві

Оренда офісу подобово в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Пропонується оренда офісу подобово в Києві в одному з бізнес-центрів Солом’янського району. На підприємців чекають приміщення площею до 200 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Пропонується оренда офісу подобово в Києві в одному з бізнес-центрів Солом’янського району. На підприємців чекають приміщення площею до 200 кв. м. з внутрішнім оздобленням або без ремонту. Зняти офіс в Києві можна відносно недорого — в середньому за 10 доларів/кв. м. Домовленості сторін прописані в договорі оренди.

Оренда приміщень в Києві: пропозиції від девелопера

Цікавить оренда кабінету чи офісу в Києві за прийнятною ціною? Тоді обирайте бізнес-центр на Солом’янській площі. Здача об’єктів комерційного призначення здійснюється без посередників. Це означає, що ви не будете платити комісійні суборендатору чи ріелтору. Таким чином, зможете дешево орендувати офіс майже в самому центрі столиці.

Варіанти приміщень:

– невеликі кабінети площею до 20 кв. м.;
– офіси до 200 кв. м.;
– приміщення вільного призначення, в яких перепланування і ремонт виконуються за кошти орендатора;
– офіси з окремим входом та високою стелею;
– об’єкти з меблями, офісною технікою і обладнанням.

В обов’язки девелопера входить підтримка приміщень в належному технічному стані. Організацію прибирання, охорони та обслуговування систем і комунікацій виконує бізнес-центр. Поблизу багатоповерхової будівлі знаходиться безкоштовна зона для паркування, де співробітники вашої фірми і відвідувачі зможуть розмістити своє авто.

Ціни на об’єкти комерційної нерухомості формуються з урахуванням поверховості, типу та площі приміщення, наявності внутрішнього оздоблення, додаткових витрат і комунальних платежів. Якщо плануєте зняти офіс довгостроково, домовтесь з власником про знижку і фіксацію орендних платежів. Збираєтесь виконати ремонт самотужки чи здійснити перепланування? Поспілкуйтесь з девелопером про компенсацію витрат шляхом надання орендних канікул.

Коли вигідно знімати офіс подобово і погодинно?

Оренда офісу в БЦ Києва може здійснюватися на день і навіть погодинно. Як правило, такі приміщення на короткий строк необхідні для проведення:

– зустрічей з партнерами;
– нарад;
– семінарів і конференцій;
– групових занять;
– курсів;
– тренінгів.

Можлива реалізація короткочасних смарт-проектів.

Всі приміщення, які здаються погодинно, обладнані меблями, кондиціонером, проектором чи плазмовим телевізором. До них підведені всі необхідні комунікації. Влаштована система пожежогасіння. Здача об’єкту здійснюється під опис, тому сторони в обов’язковому порядку підписують акт приймання-здавання.

Всі об’єкти бізнес-центру захищені. Ведеться відеоспостереження, діє система турнікетів та працює охорона.

Оренда офісу подобово в Києві: переваги Солом’янського району

Бізнес-центр на Солом’янській площі — вигідна локація, адже об’єкт комерційної нерухомості розташувався в при центровому районі столиці. Завдяки метро і залізничному вокзалу «Південний» можна легко дістатись на околиці міста та передмістя. На території району розташувались міжнародний аеропорт та безліч автобусних зупинок.

Привабливість Солом’янського району втілюється не тільки у розгалуженій транспортній мережі, але й розвиненій інфраструктурі. Поблизу бізнес-центру розташувались готелі, банки, термінали, магазини, відділення поштового та мобільного зв’язку, заклади громадського харчування.

Район прийнято вважати спальним. Велика кількість багатоповерхівок свідчить про його густу заселеність. Це означає, що поблизу бізнес-центру щодня буде проходити велика кількість потенційних клієнтів.

Солом’янський район відділений від інших адміністративних одиниць Києва залізничними шляхами. Саме тому тут відносно безшумно, що позитивно вливає на роботу співробітників офісу.

Ціни на нерухомість — одні з найнижчих в столиці.

Зв’яжіться з консультантами сайту, і вони з легкістю підберуть оптимальне приміщення під ваш бізнес та проконсультують з будь-яких питань стосовно комерційної нерухомості.