Оренда офісу / Зняти офіс на правому березі

Оренда офісу на правому березі

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Бізнесменам пропонується оренда офісу на Солом’янській площі без посередників. Приміщення в столичному бізнес-центрі здаються з внутрішніми оздоблення і без ремонту.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Бізнесменам пропонується оренда офісу на Солом’янській площі без посередників. Приміщення в столичному бізнес-центрі здаються з внутрішніми оздоблення і без ремонту. Прибирання, охорона, обслуговування електромереж, систем опалення та вентиляції організовані за рахунок власника. Комерційна нерухомість здається дешево!

Оренда офісу на правом березі Києва: переваги

Оренда приміщень Києві в одному з бізнес-центрів Солом’янського району відкриває широкі перспективи для бізнесу. Оскільки здача об’єктів здійснюється без посередників, орендар суттєво знижує витрати операційної діяльності. Крім того, мікрорайон приваблює свою розгалуженою транспортною системою. На його території знаходяться станції метро, вокзал «Південний», аеропорт «Жуляни», безліч автобусних зупинок.

Оренда офісу на правом березі Києва в Солом’янському районі має наступні переваги:

– підвищений трафік;
– невисока конкуренція, на відміну від адміністративних одиниць центру Києва;
– можливість з легкістю дібратись околиці і центральних районів міста;
– низька ціна 1 кв. м. — в середньому 10 доларів;
розвинена інфраструктура — присутні готелі, магазини, відділення поштового зв’язку, заклади громадського харчування та об’єкти соціальної сфери.
Хоча Солом’янка вважається спальним районом Києва, її наближеність до центру міста сприяє зацікавленості бізнесменів у оренді комерційної нерухомості. Вирішальними факторами в цьому являються низька ціна і вдала транспортна розв’язка. Район розташований поблизу правого берегу Дніпра.

Які приміщення здаються?

До уваги орендаторів пропонуються наступні типи приміщень:

– офіси;
– невеличкі кабінети площею до 20 кв. м.;
– фасадні приміщення;
– торгові зали до 200 кв. м.;
– приміщення вільного призначення.
Зняти офіс в Києві можна з готовим ремонтом, підведеними електрикою і водопостачанням, діючою системою опалення і вентилювання. Деякі приміщення здаються з готовими меблями та офісною технікою. Всі об’єкти охороняються. Клінінг та обслуговування техніки організовані бізнес-центром.

Існують приміщення без ремонту, вартість яких на порядок нижче повністю готових об’єктів. Ви можете самостійно виконати внутрішні оздоблювальні роботи, домовившись з власником про орендні канікули.

Як відбувається оренда кабінету або офісу без посередників?

Оренда офісу в БЦ Києва оформлюється юридично. Ви можете зняти приміщення погодинно або подобово (актуально для короткочасних проектів, проведення переговорів чи конференцій). Тим, хто тільки-но відкрив власну справу, доцільно орендувати об’єкт на кілька місяців. Власники перспективного бізнесу можуть заключити договір довгостроково на 1-3 роки, що дозволить отримати знижку та зафіксувати орендну платню на тривалий час.

Плануєте зняти офіс Київ недорого? На вас чекають приміщення площею до 200 кв. м. Деякі з них мають окремий вхід, тому можуть бути використані у якості торговельних точок і салонів.

Угода оформляється письмово і посвідчується у нотаріуса. Спочатку ви оглядаєте приміщення, погоджуєте технічні і фінансові питання з його власником. Потім заключаєте договір оренди, в якому погоджуєте щомісячну платню, питання з обслуговування і штрафні санкції сторін. Після цього складається акт приймання-здачі, який підписують орендатор і орендодавець. Оплативши перший платіж згідно з графіку, ви можете сміливо переїжджати на нове місце. Пам’ятайте, потрібно зберігати використовуване приміщення, меблі і обладнання в належному технічному стані. В іншому випадку на вас чекають штрафні санкції.

Зв’яжіться з девелопером, і він з радістю відповість на всі ваші питання!