Оренда офісу / Зняти офіс біля метро

Оренда офісу біля метро

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Характеристики об’єктів, які орендуються Оренда офісу біля метро в Києві дозволить отримати максимум від підвищеного трафіку і гарної транспортної розв’язки. Ви зможете зняти приміщення площею до 200 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Характеристики об’єктів, які орендуються

Оренда офісу біля метро в Києві дозволить отримати максимум від підвищеного трафіку і гарної транспортної розв’язки. Ви зможете зняти приміщення площею до 200 кв. м. без посередників. Оренда офісу біля метро в Києві оформлюється документально.

Оренда офісу біля метро в Києві: чим вигідний Солом’янський район?
Коли ви вирішуєте зняти офіс Києві, звертайте увагу на місцерозташування комерційного приміщення. Солом’янський район — один із самих привабливих для відкриття офісу, адже розташований майже у центрі столиці України.

Особливості Солом’янського району:

– ідеальна транспортна розв’язка, оскільки на території мікрорайону знаходить залізничний вокзал «Південний» та аеропорт «Жуляни»;
– однаково легко можна потрапити в центральну частину Києва та на околицю;
– розвинена інфраструктура: ТРЦ, БЦ, представники сфери рітейл, готелі, соціальні заклади;
– «тихий» район, оскільки відділений від інших мікрорайонів столиці залізничними коліями;
– житло та комерційну нерухомість можна зняти відносно дешево.

Оренда приміщень Київ — ваша вигідна інвестиція. Ви можете не тільки найняти офіс для організації власної справи, а й здавати квадратні метри у суборенду.

Характеристики об’єктів, які орендуються

Вам пропонується кілька варіантів приміщень в крупному бізнес-центрі району Солом’янський. Тут ви можете знайти міні-офіси, які будуть використовуватись у якості кабінету, невеличкі офіси площею до 30 кв. м., середні офіси і навіть крупні об’єкти до 200 кв. м. У більшості приміщень внутрішні оздоблювальні роботи уже виконані. Але присутні й офіси без ремонту. Їх рекомендуємо знімати тим, хто збирається оформити кімнати у власному дизайнерському стилі (з використанням корпоративної символіки). Якщо плануєте виконувати ремонтні роботи за свій рахунок, можете домовитись з власником про орендні канікули.

Оренда офісу в БЦ Києва передбачає додатковий набір послуг — охорону, відеоспостереження, прибирання, парковку, роботу загальних вбиральнь. Весь цей сервіс та комунальні платежі уже входять в платню. Деякі офісні приміщення обладнані офісною технікою та меблями.

Поблизу бізнес-центру працюють їдальні, кафе та кав’ярні, тому співробітники вашої фірми матимуть змогу швидко та якісно перекусити в обідню перерву. Бізнес-центр працює до 22.00.

Як відбувається оренда приміщень?

Оренда кабінету або офісу обов’язково оформлюється документально. Зняти нерухомість для смарт-проекту можливо навіть погодинно. Але в більшості випадків договори заключають на місяці. Угода може оформлюватись навіть довгостроково (1-3 роки) з фіксацією помісячних платежів.

Етапи оренди:

– Клієнт передивляється кілька об’єктів з каталогу і обирає оптимальний варіант.
– Спілкування з менеджером. Дізнається окремі характеристики комерційної нерухомості, обговорює орендну платню.
– Оглядає офіс в БЦ.
– Домовляється про підписання договору. Знайомиться з проектом договору.
– Перевіряє документи, які підтверджують право власності на об’єкт.
– Заключає договір (за бажанням можливе нотаріальне посвідчення).
– Приймає об’єкт шляхом підписання приймально-здавального акту.
– Переїжджає у нове приміщення.

Зняти офіс в бізнес-центрі Солом’янського району можна відносно недорого, адже угода заключається без участі посередників. Ціни на об’єкт залежать від площі приміщення, поверховості, внутрішніх оздоблювальних робіт, наявності спеціального обладнання. В каталозі вони вказуються за 1 кв. м. або за всю площу в цілому. Плата встановлюється на місяць.

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо зв’язатися з менеджером!