Оренда офісу / Зняти нежитлове приміщення в Києві

Оренда нежитлових приміщень

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Оренда нежитлового приміщення в бізнес-центрі Солом’янського району відбувається без посередників, що дозволяє швидко, дешево та легко зняти комерційні об’єкти площею до 200 кв. м.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Оренда нежитлового приміщення в бізнес-центрі Солом’янського району відбувається без посередників, що дозволяє швидко, дешево та легко зняти комерційні об’єкти площею до 200 кв. м. В обов’язковому порядку між орендодавцем та орендатором укладається договір. Ціна за метр квадратний площі нежитлового приміщення — в середньому 10 доларів.

Пропозиція девелопера

Оренда нежитлового приміщення в БЦ на Солом’янської площі здійснюється шляхом укладення договору. Наймач отримує юридичну адресу та включається у список орендаторів.

Вам пропонуються приміщення наступного типу:

– для офісу чи кабінету (можлива оренда кабінету до 15 кв. м.);
– просторі торгові зали;
– міні-офіси площею до 20 кв. м.;
– приміщення вільного призначення;
– фасадні об’єкти.

В більшості випадків комерційна нерухомість вже готова до швидкого переїзду. Але присутні приміщення без ремонту. Як правило, вони мають статус «вільного призначення». Внутрішні оздоблювальні роботи на таких об’єктах виконує орендар (самотужки і за свій кошт). З орендодавцем від домовляється про орендні канікули, які передбачають звільнення від щомісячної платні на певний строк з метою відшкодування вартості ремонтних робіт.

Клінінг, охорону і обслуговування систем внутрішньої комунікації виконує девелопер. Пропонуються безкоштовні місця на парковці поблизу центру. Відповідальність за пожежну безпеку також несе власник приміщення.

Оренда нежитлового приміщення: переваги району

Оренда офісу Солом’янська площа — вигідне рішення, оскільки ви недорого отримуєте квадратні метри майже у самому центрі столиці. Мікрорайон приваблює бізнесменів підвищеними транспортною доступністю і трафіком клієнтів. На території Солом’янського району розташувались з/д вокзал «Південний», аеропорт «Жуляни», об’єкти соціальної інфраструктури та представники сфери рітейл.

Вигоди Солом’янського району:

– тихе місце, яке ідеально підходить для офісу, магазину, салону чи кабінету;
– однаково легко і швидко можна дістатись до центру столиці чи приміських районів;
– розвинена інфраструктура;
– підвищений пасажиропотік;
– низькі ціни на будь-яку нерухомість.

Зняти офіс в Києві можна за прийнятною ціною, адже ви напряму будете взаємодіяти з девелоперами. Ціни на нерухомість формуються з урахування типу приміщення, площі, поверховості та ремонтних робіт. Додатково необхідно оплатити комунальні платежі.

Процедура оренди

Оренда офісу в БЦ Києва відбувається шляхом укладення договору, в якому прописані права і обов’язки сторін, розмір орендних платежів та їх графік, штрафні санкції. Можна орендувати приміщення погодинно для реалізації короткострокових проектів, проведення засідань і нарад. Власникам бізнесу, який розвивається стабільно, доцільно довгостроково знімати приміщення. Завдяки такому рішенню ви зможете домовитись про знижку і на тривалий час зафіксуєте орендні платежі.

Під час оглядин приміщення власник демонструє технічну документацію та правовстановлюючі документи на об’єкт. Орендатор і орендодавець обговорюють фінансову сторону угоди, а також погоджують технічні моменти.

Якщо приміщення здається разом з меблями, технікою, обладнанням, після підписання договору складають акт прийом-здавання. Таким чином наявні ТМЦ власник передає орендатору під опис.

Як тільки-но буде перераховано перший платіж на користь девелопера, можна заїжджати у приміщення. Пам’ятайте, об’єкт комерційної нерухомості потрібно підтримувати у належному стані.

Зверніться за допомогою до консультантів, і вони з радістю представлять якомога більше інформації про об’єкт і підберуть оптимальне приміщення для вашого бізнесу.