Оренда офісу / Зняти смарт офіс в Києві

Оренда невеликого офісу в Києві

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Пропонується оренда невеликого офісу в Києві площею до 20 м2. Приміщення розташовані в одному з бізнес-центрів Солом’янського району.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Пропонується оренда невеликого офісу в Києві площею до 20 м2. Приміщення розташовані в одному з бізнес-центрів Солом’янського району. Зняти офіс в Києві з комфортними умовами та охороною можливо в середньому за 10 доларів/кв. м. З орендатором заключається договір, який засвідчується нотаріально.

Чому бізнесмени обирають приміщення на Солом’янці?

Солом’янський район характеризується гарною транспортною доступністю, адже на його території знаходяться з/д вокзал «Південний», аеропорт «Жуляни» та кілька станцій метро. Оренда невеликого офісу в Києві актуальна для медичних центрів, офісів, банків, відділень зв’язку, представників сфери рітейл. Власникам бізнеса пропонується оренда смарт-офісу Київ площею від 10 кв м до 15 кв. м. Присутня можливість зняти більш просторі приміщення до 20 кв. м.

Привабливість Солом’янського району:

– підвищений трафік, оскільки район знаходиться майже в центрі Києва;
– легко дістатись як до центру, так і околиць столиці;
– розвинута інфраструктура: спортивні і торгові об’єкти, готелі, вокзал, станції метро, організації соціальної сфери;
– можна дешево зняти комерційний і житловий об’єкт;
– відносно тихий район, який відділений від іншої частини міста з/д шляхами.

Оренда офісу Солом’янській площі відбувається без посередників, тому ви суттєво економите. Ціна формується з урахування квадратури приміщення, поверховості, типу об’єкту, додаткових опцій і прогнозованих комунальних платежів. Вона вказується за 1 кв. м. або за об’єкт в цілому.

Які об’єкти пропонуються?

Оренда офісу в БЦ Києва — вигідне рішення, адже ви отримуєте не просто квадратні метри в регіоні з підвищеним потоком клієнтів, а й додаткове обслуговування. Створенню комфортних умов сприяють внутрішні оздоблювальні роботи, клінінг приміщень, відеоспостереження і охорона з повною майновою відповідальністю. Поблизу центру знаходиться безкоштовна парковка, відділення поштового зв’язку, автобусні зупинки, кафе і їдальні.

Оренда приміщень в Києві може здійснюватися не тільки помісячно і подобово, а навіть погодинно. Така тривалість зняття кабінету актуальна для проведення засідань, переговорів з клієнтами чи реалізації короткотривалих проектів. Також можна довгостроково орендувати приміщення. Заявлений варіант підійде тим, хто довгий час займається бізнесом і впевнений в його стабільності. Якщо заключати договір довгостроково, ви можете отримати знижку і зафіксувати орендну платню на весь період.

В більшості випадків запропоновані приміщення мають внутрішні оздоблювані роботи, меблі, техніку. Проте можлива оренда кабінету недорого без ремонту. Подібне рішення актуально для тих, хто планує оформити приміщення за власним смаком і в дусі затвердженої фірмою концепції. У разі самостійного виконання внутрішніх оздоблювальних робіт в приміщенні без ремонту ви домовляєтесь з орендодавцем про орендні канікули.

Як заключається договір?

Зняття приміщення оформлюється документально шляхом заключення договору. Власник пред’являє технічний паспорт на об’єкт та правовстановлюючі документи. Оскільки угода оформлюється письмово і підтверджується нотаріально, ви включаєтесь в список орендарів, а фірма отримує юридичну адресу.

Етапи:

– Вибір типу приміщення, ознайомлення з його характеристиками.
– Огляд.
– Погодження фінансових питань.
– Заключення договору, підписання акту прийому-здачі ТМЦ.
– Переведення орендної платні на рахунок одержувача.
– Заїзд в нове приміщення.

Під час користування об’єктом підтримуйте його в належному стані, адже невиконання цієї умови може обернутись штрафними санкціями.

Дзвоніть консультантам, і вони з радістю дадуть відповідь на всі виникаючі питання!