Оренда офісу / Зняти офіс в бізнес центрі Києва

Оренда офісу в бізнес центрі Києва

Вартість оренди кв. метра від 180 грн.

Підібрати по параметрам

Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.*

На Солом'янській площі •

Офіс на 6-му поверсі площею 23,7 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані . Вікна: метало-пластик.  С / в  на поверсі.В приміщення проведений інтернет. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м

Офіси в бц Києва •

Офіс на 4-му поверсі площею 22,9 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м.С/в  на поверсі. Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Комфортні приміщення на 5-му поверсі

Кабінет •

Офіси на 5-му поверсі . Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані (шпалери). Вікна: метало-пластик. Висота стелі 3 м. В приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Приміщення на 4-му поверсі площею 68 кв.м.

Нежитлового приміщення •

Офіс н 4-му поверсі площею 68 кв.м. Підлога: ковролін. Стіни: пофарбовані. Вікна: метало-пластик,  Висота стелі 3 м. С/в на поверсі. Офіс без меблів. У приміщення проведений інтернет.Нежитловий фонд. Вхід у будівлю з фасаду.

Ціна 220 грн. за 1 кв.м.

Быстрое бронирование Узнать подробнее

Пропонується оренда офісу Солом’янська площа в одному з бізнес-центрів Києва. Ви зможете зняти недорого приміщення площею до 200 кв.

Повний список умов і кращих дешевих офісів в Києві на Солом'янської площі

Ціни на оренду офісів починається від 180 грн. до 100000.грн.

Найпопулярніші офіси:

  • Комфортне приміщення на 6-му поверсі 23,7 кв.м.* | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортне приміщення на 4-му поверсі 22,9 кв.м | Ціна 230 грн. за 1 кв.м.
  • Комфортні приміщення на 5-му поверсі | Ціна 220-230 грн. за 1 кв.м.

Пропонується оренда офісу Солом’янська площа в одному з бізнес-центрів Києва. Ви зможете зняти недорого приміщення площею до 200 кв. м. Серед додаткових опцій, запропонованих девелопером, — клінінг, охорона, пожежна безпека, обслуговування обладнання. Біля центру знаходиться простора парковка.

Бізнес-центри Києва: оренда приміщень

Бізнес-центри Киева оренда стала все більш привабливою для власників підприємств. У багатоповерхових приміщеннях можна зняти офіс, кабінет, торгову залу, спортивний клуб, заклад громадського харчування. Можлива оренда фасадних приміщень з окремим входом і приміщень вільного призначення без ремонту.

Переваги оренди в бізнес-центрі:

– більшість комерційних об’єктів мають внутрішнє оздоблення, тому вам не потрібно виконувати ремонт своїми силами;
– орендаторам завжди відведені парко місця;
– співробітники офісу можуть харчуватись у закладах громадського харчування центру або поблизу нього;
– прибирання, охорона, обслуговування обладнання та відеоспостереження виконує бізнес-центр;
– в кроковій доступності знаходяться відділення поштового зв’язку, банкомати та термінали.

Оренда приміщень Київ здійснюється без посередників. Ціна формується за 1 кв. м. або вказується в цілому за об’єкт. Вона залежить від багатьох факторів, наприклад, поверховості, внутрішнього оздоблення стін, додаткових опцій з боку девелопера, технічного оснащення приміщення. Поспілкувавшись з власником, завжди можна домовитись про знижку.

Бізнес-центри Києва: оренда в Солом’янському районі

Солом’янська площа вважаються майже центром столиці. На території мікрорайону розташовані міжнародний аеропорт та центральний вокзал столиці. Велика кількість інфраструктурних об’єктів розмістилась у відносно тихому спальному районі. Це крамниці, салони краси, спортзали та комплекси, розважальні та бізнес центри, відділення поштового зв’язку, об’єкти туристичної інфраструктури.

Оренда кабінету чи офісу майже в самому центрі столиці характеризується наступними перевагами:

– підвищеним трафіком клієнтів, не зважаючи на те, що район вважається спальним;
– низькою конкуренцією;
– гарною транспортною розв’язкою — ви з легкістю зможете дістатись в будь-який куточок Києва і навіть передмістя;
– розвиненою інфраструктурою.

Якщо плануєте зняти офіс Київ без посередників, то ви натрапили на вигідну пропозицію. Девелопер здає приміщення в середньому за 10 доларів за 1 кв. м. Ріелтори та суб-орендатори в цій схемі не приймають участь.

Як відбувається здача об’єктів?

Між орендатором і орендодавцем укладається договір оренди, який засвідчується у нотаріуса. Перед підписанням угоди відбувається огляд приміщення, погодження всіх фінансових і технічних питань.

Зняти об’єкт можна довгостроково, помісячно, на день і погодинно. Останній варіант характерний для проведення зустрічей, нарад та реалізації короткочасних смарт-проектів. Оренда на кілька місяців підходить стартаперам. Для бізнесу, який характеризується стабільним прогнозом розвитку, краще обрати довгострокову оренду. Так ви зможете домовитись з власником приміщень про знижку і зафіксувати орендну платню в договорі на кілька років.

Передача майна відбувається відповідно до опису. Клієнт і орендодавець підписує акт прийому-здачі. Після цього власник бізнесу може переїжджати на нове місце.

Слід пам’ятати, що в договорі обов’язково прописують штрафні санкції. Навіть якщо ви дешево зняли приміщення, його треба підтримувати у належному технічному стані.

Зв’яжіться з нашим консультантом, і він з радістю відповість на всі ваші питання.