Оренда офісу в Києві

Створимо будинок для вашого бізнесу

Побудуйте ефективний бізнес з Біхайв

 

Вдале розташування бізнес-центру:
Розвинена інфраструктура;
Офіс і склад на одній території;

 

Оренда офісів недорого:
Різні варіанти офісних приміщень по квадратурі;
Можливість довгострокової оренди. Договір, за яким здійснюється оренда офісу, може бути укладений на тривалий термін;

 

Оренда офісу без комісії:
Система знижок. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і в залежності від його потреб і можливостей можемо запропонувати додаткові знижки;
Можливість оформлення юридичної адреси;

Умови партнерства

Вигідна ✅ оренда офісу в центрі Києва?

Реалізуйте ваші ідеї разом з нами Beehive

Найчастіше шукають

Ми на карті

Поширені запитання

Оренда офісу дуже важливий етап в діяльності будь-якого бізнесу. Перед початком пошуку офісу потрібно визначитися з основними умовами, такими як розташування офісу, необхідна площа приміщення і його категорія (комфортності, клас будівлі, ціновий діапазон). Кращим варіантом оренди офісу - буде оренда офісу від власника офісних площ, так як це дозволить Вам уникнути витрат на комісію посередникові.

Коли ви визначилися з приміщенням, оформляється Договір, який є юридичним документом, обов'язковим до виконання. Після оформлення договору відбувається оплата, після оплати здійснюється заїзд в офіс. Дане приміщення передається орендодавцем орендарю по акту прийому-передачі.

Оренда комерційної нерухомості це кращий варіант для малого і середнього бізнесу, так як покупка власного приміщення в рази дорожче ніж оренда у надійного власника. Крім цього, оренда комерційної нерухомості робить ваш бізнес більш гнучким (мобільним) по розташуванню і по вибору умов (категорія приміщення, ціна, площа).

Оренда офісу в Києві
Від Біхайв

Великі корпорації зазвичай зводять для себе окремі офісні будівлі в Києві та облаштовують їх відповідним чином. Це не лише створює імідж компанії, а й вказує на здобутий статус. Невеликі фірми та приватні організації намагаються зняти офіс в Києві на вигідних умовах. Частіше за все шукають пропозиції в центральних районах з розвиненою інфраструктурою та налаштованою транспортною розв´язкою.

Класифікація офісів

Класифікація офісних будівель вказує на рівень комфорту та технічного забезпечення приміщень, самої споруди. Прямо впливає на створення іміджу орендатора, можливість розвитку бізнеса.

Ділові центри класу B відносяться до рівня «вище середнього» та складають більшу кількість комерційних будівель в центрі міста.
Такі споруди додатково діляться на класи B+ та B-. Перші відповідають обов´язковим вимогам щодо облаштування, технічного забезпечення, охорони, наявності паркінгу. Другі – мають рекомендовані, але не обов´язкові характеристики. В кожному випадку відрізняються вдалим розташуванням, сучасним зовнішнім виглядом. Передбачають можливість оренди приміщень в Києві різних призначень (офісних, торгових, для кафе, складу і т. д.). Мають різну вартість квадратних метрів, що розширюю можливість вибору потрібної площі.

Ділові центри класу C обходяться дешево в оренді, але мають свої нюанси.
Являють собою старі будівлі в спальних або віддалених районах. Не мають облаштованої парковка, охорони, відеоспостереження. Ремонт в таких приміщеннях частіше за все косметичний. Вважаються вдалим варіантом для тих, хто тільки починає свій бізнес і не пов´язаний з прямими продажами. Така оренда офісу в Києві коштує недорого та має свій попит.

Важливо! Клас бізнес-центру тісно пов´язаний з його розташуванням. Тому, в ділових та історичних районах столиці знаходяться будівлі B та B+. А от в спальних чи віддалених мікрорайонах можна знайти приміщення класу C.

Види приміщень за призначенням

Варіанти оренди офісу в Києві дають можливість розвивати свій бізнес солідним фірмам та початківцям в різних напрямках. Популярністю користуються торгові приміщення. До них відносять квадратні метри, призначенні для відкриття бутиків, супермаркетів магазинів, кав´ярень, ресторанів швидкого харчування. Враховують строгу відповідність санітарним нормам та правилам:

– наявність опалення або автономних обігрівачів;
– налагоджена вентиляція;
– волостійка підлога;
– безпечні оздоблювальні матеріали.
Така оренда офісу в Києві не буде коштувати дешево, але принесе свій дохід за умови грамотного підходу до бізнесу та укладання угоди без посередників.

На одній сходинці за популярністю та попитом знаходяться офісні приміщення. Це можуть бути просторі території open space для розміщення call-центрів, коворкінгів, великої кількості співробітників однієї компанії. Або окремі кабінети з мінімальною площею від 9 м2 та належним освітленням. Така оренда офісу в Києві вважається затребуваною серед представників малого та великого бізнесу. Завжди має великий попит серед бізнесменів. Потребує певної технічної та юридичної компетентності від орендатора під час уклади угоди.

Складські та виробничі площі відносяться до окремого виду комерційної нерухомості. Такі приміщення бувають від 300 м2 і більше, вирізняються довгостроковою орендою. Мають окрему класифікацію, відповідають певним технічним вимогам. Дозволяють орендувати офіс на Солом’янській площі і поряд розташовувати власне виробництво або склад для зберігання продукції.

Варіанти та строки оренди

Компанії, що завоювали ринок, можуть собі дозволити укладання угоди на 3-5 років поспіль. Це є не лише запорукою певної стабільності, а й гарним варіантом отримати дисконт на оплату у розмірі до 30%. Молодим фірмам, що тільки розвиваються, краще оформляти оренду на рік. В цьому випадку квадратні метри обійдуться дорожче, але можна уникнути штрафів за дострокове розірвання контракту, якщо ваша організація не витримала конкуренції або вирішила переїхати з центру міста в інший район.

Існує вигідна пропозиція і для тих, кому потрібна лише оренда кабінету, невеликого приміщення. Таку оренду, можна оформити лише на декілька місяців або взагалі погодинно. Це дозволить:

– скористатися облаштованим приміщенням для разової зустрічі з клієнтом, майбутнім партнером;
– справити враження справжнього бізнесмена;
– вигідно укласти угоду або провести перемови.
Останнім часом набули популярності коворкінги. Це – облаштовані робочі місця у великій загальній залі. Сюди можна прийти попрацювати вдень або запросити партнера, клієнта і поспілкуватись в діловій атмосфері.

З ремонтом чи без ремонту: яке приміщення обрати
Щоб ваш офіс одразу запрацював після переїзду, краще обрати облаштовану площу з освітленням, оздобленням і навіть меблями. За вартістю це виходить дорожче, але не потребує додаткових витрат на обладнання, ремонт. Дорогоцінний час теж економиться.

Дешевше знімати офіс без ремонту. Але, треба розпланувати час та виділити кошти на облаштування. Звичайно, це затримає старт робочого процесу. Тому, вибір треба робити суто індивідуально, опиратися на власні потреби.